Výhody

Kvalita "Made in Germany"

Baterie Auditas jsou vyráběny v Ellwangenu v Německu, v nejnovější a největší továrně pro baterie do naslouchadel. Jsou produkovány na plně automatických vysokorychlostních výrobních linkách. Vysoký stupeň automatizace znamená, že je zapotřebí jen málo manuálních úkonů - riziko chyby je proto minimální.

Optimální životnost a výkon

Dlouhá životnost a vysoké napětí článku díky patentované katodové technologii znamená menší četnost výměn baterií a slibuje ten nejlepší zvuk.

Extrémní spolehlivost

Baterie Auditas poskytují nadstandardní bezpečnost i za extrémních podmínek díky své konstrukci trojitého těsnění a patentované PTFE technologie. PTFE je velmi zvláštní druh plastů: slouží také jako nepřichytavý povlak na nádobí (např. "Teflon®"), a jako prodyšné membrány v oblečení (např. "Gore-Tex®").

Perfektní ochrana proti korozi

Plášť z nerezavějící oceli poskytuje vysokou úroveň stability a bezpečnou ochranu proto korozi.

100% testováno

Každý jednotlivý článek je testován na jeho elektrické a mechanické vlastnosti v souladu s jeho specifikacemi.

Dlouhá doba skladování

Kvalitní těsnění pro každý článek garantuje, že se baterie nevybijí předčasně. Tato dlouhá trvanlivost byla prokázána v dlouhodobých zkouškách i za extrémních klimatických podmínek.

Kompletní sortiment výrobků

Všechno z jedné ruky: dodáváme kompletní sortiment nabíjecích baterií typu zinek-vzduch.

Světově nejsilnější baterie pro implantáty

Baterie Auditas IMPLANT pro implantáty, s mimořádnou odolností, je jedinou baterií na světě, kterou doporučuje Cochlear™, jednička na trhu se sluchovými implantáty.

Dokonalé balení

  • comfort tab: extra dlouhá páska na každé baterii může být uchopena a odebrána s lehkostí
  • comfort pack: Dvouplášťové balení s integrovaným otočným dávkovačem bezpečně chrání baterie Auditas. Je to tak bezpečné, že je zabráněno každému náhodnému vypadnutí baterie
  • power seal: kvalitní těsnění zaručuje, že všechny články jsou ve svém původním obalu a byly testovány ve výrobním závodě. Uzavíratelný systém umožňuje, aby balení bylo po vyjmutí baterie opět bezpečně uzavřeno.